Hakkımızda

Müşterilerimize uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sağlayarak, güvenli bir alışveriş garantisi sunmaktayız.

Yenilikçi ve çagının ötesinde tasarımları
ile kullanıcılara elektronik alanında ürünler sunuyoruz

Atomsan Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. elektronik sektörünün öncü firmalarından birisidir. Aldığı gücü yarınlara aktarmayı hedeflemekte ve hedeflerine giden yolda müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

1975 yılında Ankara’da faaliyete geçen firmamız, kuruluşundan günümüze kadar ki zaman içerisinde elektronik alanında hizmet vermektedir. Atomsan, Türkiye pazarındaki elektronik ürünlerinin eksikliğini kalite ve güven içerisinde tamamlamak adına kurulmuş ve günümüze kadar bu misyonunu korumuştur. Firmamız Wellbox, Wellpower, Ledwell, Purelink, Wellcam, Wellnet, Cablemaster markaları ile elektronik, güvenlik , led ekran ve aydınlatma ürünleri ile faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sağlayarak piyasada tanınır bir firma olmamızın yanı sıra uygun fiyatlarımız ile güvenli bir alışveriş garantisi sunmaktayız.

Firmamız 2000 yılından sonra büyük bir kalkınma yaparak ağırlıklı olarak ithalata yönelmiş ve bayilik ağı oluşturarak tün Türkiye’ye ürün satışı yapmaya başlamıştır. B2B pazarlama ve satış modeline geçiş yapan ve internet üzerinden güvenli bir satış alanı oluşturmaya çalışan firmamız , bu adımları ile birlikte satış ağını geliştirerek yenilikçi ve modern bir hizmet anlayışını benimsediğini göstermiştir.

Atomsan, Türkiye pazarındaki elektronik ürünlerinin eksikliğini kalite ve güven içerisinde tamamlamak adına kurulmuş ve günümüze kadar bu misyonunu korumuştur. Firmamız Wellbox, Wellpower, Ledwell, Purelink, Wellcam, Wellnet, Cablemaster markaları ile elektronik, güvenlik , led ekran ve aydınlatma ürünleri ile faaliyet göstermektedir.
%100

MUTLU MÜŞTERİ

47

YILLIK TECRÜBE

3D

GÜVENLİ ÖDEME

7/24

HIZLI TESLİMAT

NE YAPIYORUZ?

Kaliteye Önem Veriyoruz

Müşterilerimize uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sağlayarak piyasada tanınır bir firma olmamızın yanı sıra uygun fiyatlarımız ile güvenli bir alışveriş garantisi sunmaktayız.

Sanal Pos

E-ticarette güvenle Tek Tıkla Ödeme

Tecrübe

47 Yıllık Tecrübe ile hizmet veriyoruz

Ürün Grubu

Elektroniğe dair bütün ürünler

partnerlerimiz